Про нас

Safelogic: надійно, якісно, швидко

Safelogic - міжнародна транспортна компанія, яка за час своєї роботи знайшла необхідний досвід - успішно реалізована не одна сотня вантажоперевезень в міжнародному сполученні. Ми зарекомендували себе, як професійна логістична транспортна компанія, компетентна в будь-якому питанні щодо міжнародного перевезення будь-яких вантажів.

Наші фахівці мають великий досвід у сфері логістики.
Досконало розбираються у всіх технологіях транспортно-логістичних процесів і сферах товарного обороту.
Володіють навичками спілкування з постачальниками і клієнтами з метою оптимізації процесу переміщення вантажу.
Складають оптимальні маршрути пересування вантажів.

Сучасна техніка і багатий досвід дозволяють транспортувати будь-які види вантажів з використанням стандартного або спеціалізованого вантажного автотранспорту. У команді ми зібрали справжніх професіоналів своєї справи, а наші філії розташувалися по всьому світу. Ми знаємо все про те, як зробити вантажні перевезення швидкими, якісними, надійними і безпечними.
Наша компанія готова стати вашим партнером і взяти на себе всі турботи по забезпеченню вантажоперевезень з Азії, Європи, практично будь-якого куточка землі в Україну чи іншу країну. Ми пропонуємо дійсно вигідне і зручне співробітництво. Багаторічний досвід роботи, досконале знання ринку, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантія та прозорість роботи - все це відрізняє нас від конкурентів.

Ми зацікавлені у встановленні довірчих, плідних і взаємовигідних відносин з кожним клієнтом, саме тому і створили безліч логістичних рішень, серед яких кожен обов'язково знайдете варіант, який відповідає потребам. Знаходимося в постійному розвитку, зворотний зв'язок із замовниками допомагає розширювати асортимент і покращувати сервіс. Ми впевнені, що наріжний камінь успіху криється в чесності та надійності, а тому готові ручатися за кожне прийняте замовлення. Safelogic доводить, що доступні ціни на послуги можуть поєднуватися з їх високою якістю - будь-який вантаж буде доставлений в цілості, схоронності і точно в строк.

Співробітництво з нашою компанією дає можливість отримати повний комплекс послуг з вантажоперевезень, митному очищенню, сертифікації, логістики. Скористайтеся послугою з доставки будь-якого вантажу з будь-якої точки планети! Відчуйте всі переваги співпраці з нами. Ви можете бути впевнені, що ваш продукт перебуває в турботливих та надійних руках.

01.

Використання GPS замків:

GPS-замок - електронний пристрій для забезпечення безпеки та збереження вантажу під час перевезення. З його допомогою можна відслідковувати переміщення відправленого з вантажем в режимі онлайн, контролювати температурний режим, своєчасно виявляти будь-які дії, направлені на спроби відкрити тару чи контейнер.

02.

Унікальні вантажні пломби

Пломбування вантажів завжди проводиться з ініціативи вантажовідправника і не відноситься до обов'язкових процедур. Обумовити установку пломб може і вантажоодержувач, це зазначається в договорі про транспортування. Пломбу можна вважати захистом вантажу. Це засіб контролю, що дозволяє регулярно перевіряти несанкціонований доступ до цінних товарам при перевезенні любими видами транспорту.

03.

Відбір контрагентів

Ми використовуємо відповідальний підхід до вибору всіх контрагентів та перевіряємо їх надійність перед підписанням кожного договору. Тому несприятливі ситуації виключені.