Послуги

ПОВІТРЯНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Компанія Safelogic пропонує послуги з регулярних та нерегулярних авіаперевезень через свою глобальну мережу партнерів. Ми укладаємо договори на організацію перевезень авіаційним транспортом, надаємо повний комплекс послуг транспортного забезпечення, здійснюємо фрахт повітряних суден із залученням провідних повітряних перевізників. Виконуємо регулярні та нерегулярні авіаперевезення по всьому світу. Доставляємо товари в і з країн Європи, СНД, Азії, Африки, Північної та Південної Америки. Завдяки розвиненій мережі і передовим рішенням в області логістики, наші послуги є комплексним рішенням для перевезення вантажів повітряним транспортом. Якими б не були пункти призначення вантажу і терміни доставки, ми подбаємо про те, щоб у вашій діяльності не виникало збоїв. Компанія Safelogic успішно реалізувала стратегічні альянси з перевізниками, які дотримуються стандартів якості на високому рівні. Результат – використовування 70% загального обсягу для основних та потенційних перевізників, забезпечення ринкових конкурентоспроможних ставок, одночасний захист пропускної спроможності під час піків.

Ви отримуєте
Safety - витратні матеріали, деталі та готові вироби повинні надходити в ідеальному стані;
Speed - через безліч транспортних каналів по всьому світу, країні чи сусіднього міста, безперешкодно;
Accessibility - завдяки спеціальному обслуговуванню клієнтів 24/7/365 та детальній інформації про відстеження вантажів, незалежно від розміру вантажу;
Convenience - запитуйте доставку по телефону або через Інтернет із простими, зрозумілими інструкціями та зрозумілими умовами;
Economical - доставляйте свій авіаційний вантаж, не порушуючи суть, вибираючи з широкого набору послуг, які відповідають вашому бюджету.

Відчуйте комфорт і спокій, співпрацюючи з однією з провідних транспортно-експедиторських компаній, яка здійснює повітряні вантажоперевезення. Завдяки можливості виконувати доставку з високою швидкістю і за прийнятними цінами, тепер, як ніколи раніше, можна легко координувати перевезення вантажів, уникаючи при цьому затримок в діяльності.

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Компанія Safelogic забезпечує широку географію логістики, поєднуючи світові торговельні ринки. Надає гнучкі та інтегровані морські вантажні перевезення. Пропонує зручний і дешевий спосіб перевезення контейнерних вантажів на великі відстані. Низька вартість морської доставки товару обумовлена великою вантажопідйомністю судів і невисокими транспортними витратами. З будь-якого місця походження або пункту призначення пропонується спрощений транспортний експедитор, щоб забронювати вантаж, організувати перевезення та доставку.

Менеджери Safelogic визначать необхідний режим перевезення швидкопсувних вантажів, підберуть необхідний транспорт, розроблять оптимальний маршрут руху для забезпечення швидкої доставки вантажу за місцем призначення, дотримуючись температурних умов. Допоможуть з митним оформленням таких вантажів.

Фахівці Safelogic завжди застосовують індивідуальний підхід. Запропонують рішення, що відповідають вашим індивідуальним потребам незалежно від типу вантажу і місця його призначення.

АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Автомобільні перевезення – це найбільш гнучкий метод транспортування, який дає можливість перевозити вантажі від «дверей до дверей» та розраховувати графіки руху транспорту відповідно до термінів доставки, необхідних клієнту. SafeLogic надає повний комплекс послуг з організації перевезень вантажним транспортом. Ми здійснюємо:

міжнародні автомобільні вантажоперевезення:
  • перевезення вантажів на території всіх країн Європи;
  • перевезення між країнами СНД;
  • перевезення збірних вантажів усередині Європи за схемою «door to door»;
  • консолідація та зберігання на складах у країнах Євросоюзу: Німеччина, Італія, Польща, Голландія;
  • оформлення експортних і транзитних документів (ЕХ1, Т1, CMR, TIR);
перевезення рефрижераторних вантажів;
перевезення збірних вантажів.

ЗАЛІЗНОДОРОЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Компанія Safelogic пропонує високоякісні залізничні перевезення, співпрацюючи з відомими вантажоперевізниками і експедиторами. Виконуємо складні інтермодальні проекти, вагонні і контейнерні перевезення, які доповнюємо спектром супровідних послуг. Цей спосіб доставки затребуваний через фінансові вигоди та ефективність транспортування на далеких відстанях. Перевезення залізничним транспортом універсальне, і застосовується для транспортування як сировини, так і товарів, фактично з будь-якими характеристиками: малогабаритними показниками, вимогами до температурного режиму чи рівня захисту від атмосферних впливів.

Транспортна компанія гарантує вигідні тарифи, дотримання термінів доставки, збереження перевезених вантажів, серйозний підхід до кожного замовлення, перелік супутніх послуг. Залучайте фахівців, які підходять до завдання із витонченим управлінням часом та надійними професійними знаннями, і які можуть задіяти перевірених торгових партнерів. Safelogic – надійний постачальник послуг з багаторічним досвідом роботи, який може продемонструвати багато знань та досвіду в галузі вантажоперевезень.

МУЛЬТИМОДАЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Компанія надає мультимодальні послуги та логістичні рішення. Логістика «від дверей до дверей» по всьому світу. Використовуємо свій багаторічний досвід для забезпечення максимально ефективних логістичних рішень для наших клієнтів, в якій би галузі економіки вони не працювали.

Інтермодальні послуги - це різні системні рішення, які можуть поєднувати використання автотранспорту, залізничного транспорту і барж, для логістики вантажів всередині країни. Чому обирають нас? Safelogic зможе запропонувати індивідуальні рішення, засновані на ваших потребах. Компанія постійно розширює свою транспортну мережу, пропонуючи інтегровані послуги з перевезень, які відповідають вимогам вашого ланцюжка поставок. Наша мета - забезпечити безпечну і ефективну логістику вашого вантажу по всьому світу. Мультимодальні рішення підтримуються надійними транспортними послугами завдяки співпраці компанії з цілою мережею портів по всьому світу. Забезпечують доставку «від дверей до дверей», підтримуючи зв'язок з міжнародними комерційними центрами далеко за межами порту.

Safelogic - це масштаб, досвід, знання і технічні можливості для забезпечення швидкого і надійного транзиту ваших товарів з використанням новітніх технологій при збереженні якості пропонованих рішень. Принцип послуги - вантаж забирається вантажівкою на заводі і, враховуючи несучу здатність доріг та мостів, транспортується до найближчого внутрішнього порту. Тут мобільні крани піднімають його на баржу, яка потім доставить вантаж до найближчого відповідного заморського порту наявними водними шляхами. Після прибуття машина та ящик будуть підняті з баржі, як правило, з власними крановими системами порту, і перевантажені - прямо чи опосередковано через набережну на океанське судно. Використання послуг наземного транспорту не тільки економить ваш час і гроші. Це також робить ваш бізнес більш екологічним.