Кар'єра

Працюйте у Safelogic

Ми створили нашу успішну компанію завдяки нашим задоволеним клієнтам, і численним замовленням. Ви теж можете стати частиною нашої команди.

Робота в Safelogic - це почуття стабільності та впевненості в завтрашньому дні. Ми прагнемо до того, щоб наші співробітники отримували задоволення від роботи і пишалися тим, що будують кар'єру в одній з кращих компаній.

На сайті компанії регулярно публікуються вакансії, адресовані як молодим, так і досвідченим фахівцям. Робота в Safelogic – це лідируючі позиції на ринку перевезень по всьому світу, сильний бренд. Компанією керують професіонали, які вміють працювати руками і знають специфіку зсередини. Наші клієнти - як великі компанії, так і кожна звичайна людина. Ми експерти у національному та міжнародному транспортному бізнесі. Крім того, компанія постійно наголошує на безкомпромісній безпеці та якості у всіх сферах. Дізнайтесь більше про нас, наші здійснені проекти, щоб переконатися в перевагах співпраці з нами. Якщо цікавить постійна робота в компанії Safelogic, прикріпіть актуальне резюме. Як тільки ми отримаємо ваші документи, ми зв’яжемося з вами якомога швидше.

Запрошуємо Вас приєднатися до команди професіоналів і побудувати своє майбутнє разом з нами. Разом ми зможемо впевнено дивитися в майбутнє і створити формулу успіху! З нетерпінням чекаємо нових членів команди, приєднуйтесь!

ПОВНЕ СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

СУЧАСНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ

ГІДНА ЗАРОБІТНЯ ПЛАТНЯ

КАР’ЄРНИЙ РІСТ

Приєднуйтесь до нашої команди

Відправляйте ваше резюме на електронну адресу- office@safelogic.com.ua